FAQ - Často kladené dotazy

Nejčastější otázka, kterou od Vás dostáváme, se týká legálnosti vypracování podkladů. Tedy, zda je vše dle zákona?

 

Ano, veškeré poskytované služby jsou v souladu se zákonem a jakékoliv nařízení neporušují. Dodáváme vždy originálně vypracované podklady. Využití těchto podkladů v rámci přípravy a psaní bakalářské práce je již na Vás.

Další časté otázky našich zákazníků

 

Proč bych měl využít Vaše služby, když konkurence a soukromá inzerce nabízí nižší ceny?
1) Nenaletíte podvodníkům, kteří vyžadují zálohu a pak práci nezašlou. Naše společnost je registrovaná v obchodním rejstříku (IČ: 88087221), můžete se tak spolehnout, že nebudete podvedeni. U nás platíte až po zaslání ukázky, nebo 50% práce.
 
2) Máme 7 let zkušeností, které se zúročují v kvalitě dodávaných podkladů. Vyšší cena je dána náročností našich požadavků na odborné autory, důsledným systémem kontrol, kterým prochází každá práce a poskytnutím záruky ke každému dodanému textu.
 
3) Veškeré připomínky k textům zpracováváme zdarma v rámci ceny práce. Nemusíte se tak obávat o svůj čas ani peníze. Veškeré termíny a stanovené ceny spolehlivě dodržujeme.
 
Jak bude určena přesná cena za podklady?
Konečná cena Vám bude sdělena na základě vytvoření objednávky, orientační cenu zjistíte dle našeho ceníku. Při tvorbě finální ceny bereme v úvahu náročnost a odbornost textů, rozsah a termín odevzdání.
 
Mohu kontrolovat kvalitu a průběh vypracování podkladů?
U veškerých zakázek má zákazník přístup do klientské sekce, kde nalezne i chat s autorem podkladů. Zároveň jsou průběžně zasílány ukázky textu. Vždy obdržíte minimálně 2 ukázky z práce, maximální počet ukázek není stanoven, záleží na domluvě s autorem skrze chat. Chat v klientské sekci je zcela anonymní. 
 
Kdo podklady pro bakalářské práce vypracovává?
Spolupracujeme s desítkami vybraných vysokoškolsky vzdělaných autorů. Jejich odbornost zkoušíme při přijímacím pohovoru a veškeré texty jsou nezávisle posuzovány dalším odborníkem. Díky tomu nedochází k tomu, že by byly podklady nevyhovující, nebo neodborné. 
 
Nejsou práce okopírované, nesetkám se s plagiátem?
Veškeří autoři mají podepsány smlouvy, které je zavazují dodávat vždy originální a vlastní texty. Zároveň je každá práce před odesláním zákazníkovi kontrolována ve dvou na sobě nezávislých systémech pro kontrolu plagiátů - viper a odevzdej.cz.
 
Co mohu dělat, pokud nebudou podklady dle mé představy?
V těchto případech se lze domluvit s autorem práce na přepracování textů. V případě, že nejsme schopni uspokojit požadavky zákazníka, vracíme zaplacenou zálohu.
 
Jak rychle můžete podklady k práci zpracovat?
Texty bakalářských prací zpracováváme v řádu týdnů, až jednoho měsíce. Záleží na konkrétní práci, rozsahu a požadavcích. Přesný termín je vždy stanoven před samotným vypracováním. Stanovené termíny vždy plníme, pokud nelze práci v požadovaném termínu stihnout, nepřijímáme ji.
 
Jakou mám jistotu, že zůstanu v anonymitě a podklady také?
Veškeré údaje o vás jsou zašifrovány v naší databázi, diskrétnost je naše priorita. Osobní údaje slouží pouze pro naše interní účely a fakturaci. V žádném případě osobní údaje nezveřejňujeme, nebo nepředáváme třetím osobám.
Veškeré informace, včetně textů jsou považovány za obchodní tajemství. 
Klientská sekce
E-mail:
Heslo:

Zapomenuté heslo
Kontaktujte nás.
Tel +420 774 146 284
E-mail zakaznik@nepisto.cz
ICQ 610 239 119
Skype nepisto.cz
Nejčastěji poptávané obory