O týmu bakalarky-nepisto.cz

Od roku 2006 na základě inspirace podobnými službami v Americe, Velké Británii a Německu poskytujeme služby vypracovávání podkladů pro bakalářské práce studentům.

 

Nabízíme kompletní servis včetně formálních, jazykových korektur textů a přípravy modelových textů podle zadání a přání zákazníka.

Historie

Bylo to na podzim 2006, kdy čtveřice vysokoškolských studentů zprovoznila službu nepisto.cz. Zprvu nešlo o nic jiného než o kamarádskou výpomoc v situaci, kdy jeden z nás neměl díky pracovnímu vytížení, rodinným či milostným důvodům čas, nebo myšlenky na školní povinnosti. Čas šel dál a my si mezitím uvědomili, že již nepomáháme jen sobě navzájem a kamarádům, ale také studentům, které jsme dříve neznali. Z původní kamarádské výpomoci se tak stala poměrně široká síť osvědčených autorů - tak je tomu dodnes.
 
Naše spolupracovníky pro vypracování podkladů pro bakalářské práce vybíráme na základě zkušeností, odbornosti a dlouholeté praxe v tomto oboru. Nestane se tak, že by autor, který zpracovává podklady pro vaší bakalářskou práci, nebyl z oboru, případně měl jinou kvalifikaci, než je potřeba. Na všechny naše podklady poskytujeme záruku originality. V případě, že nemáme v danou chvíli odborníka na požadované téma, snažíme se najít kompromisní řešení, nebo zakázku nepřijmeme. Na naše služby je tedy vždy spolehnutí.
 
Zároveň zaručujeme diskrétnost, náš systém je zabezpečený a při kontaktu s autory jste 100% anonymní.
Klientská sekce
E-mail:
Heslo:

Zapomenuté heslo
Kontaktujte nás.
Tel +420 774 146 284
E-mail zakaznik@nepisto.cz
ICQ 610 239 119
Skype nepisto.cz
Nejčastěji poptávané obory